Karcher Temizlik Makinaları

Karcher Temizlik Makinaları

Karcher Temizlik Makinaları

 

Dünyanın en büyük temizlik makineleri üreticisi olarak; dünyanın neresinde olursa olsun, profesyonel müşterilerimizin kendilerine özgü çeşitli temizlik ihtiyaçları olduğunu çok iyi biliyoruz. Ayrıca, Karcher profesyonel temizlikte zamanın ne kadar değerli olduğunun da bilincindeyiz.  İşte bu yüzden Karcher profesyonel temizlik makinelerimiz, ürün serilerimiz, Karcher Yedek Parça ve deterjanlarımız doğru ihtiyaçları karşılamak üzere müşterilerimizle birlikte tasarlanmıştır. Bu sebeple Kärcher temizlik makinaları ihtiyacınıza uygun temizlik çözümleri sunarken; üstün teknolojisiyle yüksek performans, ergonomik tasarımlarıyla kolay kullanım imkanı ve çevre dostu sistemleriyle de enerji ve kaynaklardan tasarruf sağlar. Kärcher olarak müşterilerimizin ihtiyaçlarına en uygun çözümü sunarken, onlar da işlerine odaklanır.

Karcher Servis

Kärcher, ticari kullanımlar için tasarlanmış Profesyonel ürün kategorisinde sunulan karcher servis hizmetleri ile müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak için çalışıyor.

 

Kacher Yedek Paça

Maksimum stok çeşitliliği ve hızlı sevkiyat, Karcher yedek parça lojistik hizmetlerimizin temelini oluşturmaktadır. Yenilikçi lojistik hizmetler ve IT ağı çalışmaları ile sürekli modernleştirilmektedir. Gerekirse, servis teknisyenlerimiz ihtiyaç duydukları yedek parçayı bir sonraki gün saat 07:00'de servis araçlarında bulacaklardır.