Tennant Temizlik Makinaları

Tennant Temizlik Makinaları

Tennant Temizlik Makinaları

 

Tennant açık ve kapalı alan temizlik çözümleri konusunda dünyanın lider üreticisidir. Tennant Zemin yıkama makinaları,  Tennant zemin süpürme makinaları,  Tennant vakum makinaları,  Tennant cila makinaları,  Tennant halı yıkama makinaları

TENNANT  Temizlik makinaları markası; endüstriyel temizlik makinaları sektöründe isim yapmış 50 Yıldır dünyada üretim yapan bir markadır.
    Temizlik makinaları sektöründe; evlerden işyeri ve ofislere, alışveriş merkezlerinden hipermarketlere, beş yıldızlı otellerden tatil köylerine, fabrikalardan havaalanlarına, hastanelerden holdinglere kadar hayatımızın her noktasında bir TENNANT Temizlik Makinası ile karşılaşmamız mümkündür.

Tennant Temizlik Makinaları Servisi

24 Saat hızlı teknik servis ekibimiz ile türkiyenin her noktasında profosyenel  Tennant Temizlik Makinaları Servis hizmeti vermekteyiz.

 

Tennnat Temizlik Makinaları Yedek Parça

Türkiyenn  Her Noktasına Kargo ile 24 saat içeriinde  Tennant Temizlik Makinaları Yedek Parça gönderimi yapılmaktadır. Parçalarımız Orjinal Tennnat yada Yan sanayi Tennant uyumlu yedek parçalardan oluşmaktadır.